Jdi na obsah Jdi na menu
 


Berani,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Pravidelně vyrážet na výlety s rodinou a nesoustředit se jenom na kariéru či povinnosti!

Býci,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Občas zajít do knihkupectví a začít si rozšiřovat svoje znalosti !

Blíženci,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Stát se skutečnými řidiči svého vlastního života - nenechat se řídit svými momentálními nápady!

Raci,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Svůj humor a dobrou náladu po celý rok 2009 stylizovat tak, aby z ní měl něco i váš intimní protějšek!

Lvi,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Nenechte svoji hrdost, aby vám přerůstala přes hlavu a projevte vděčnost když to bude třeba!

Panny,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Slibte si, že když něco dokončíte, nebudete sami po sobě vše kontrolovat dvakrát!

Váhy,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Ozvat se, když to bude třeba - zejména v zaměstnání. Máte si uvědomit, že když jste se všemi zadobře, ještě to neznamená, že jste opravdoví kamarádi či přátelé!

Štíři,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Aby vás sváteční nálada provázela po všechny dny roku 2009 a převážila občasnou žárlivost či závist!

Střelci,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Uvědomit si, že není žádné místo na světě, které by vám nahradilo domov, rodinu, rodiče... a ať již budete kdekoliv, máte se kam vrátit.

Kozorozi,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Máte před sebou dlouhé období osobní proměny - k lepšímu - tak se nebraňte změnám, které vám prospějí!

Vodnáři,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Využít přízně Jupitera, který bude po celý rok procházet vaším znamením, neb vám dodá sebevědomí a větší chuť po poznání a po rozmachu v jakékoli oblasti!

Rybky,
Jaké by mělo být vaše předsevzetí z astrologického hlediska? Hlavou se vám bude honit předsevzetí vůči jednomu konkrétnímu člověku - a to byste měli bezezbytku naplnit. Celý rok byste se měli ale i snažit řídit si svůj život a nenechat si od druhých do svých věcí mluvit!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář